Jakie usługi Dotpay warto wypróbować?

W dzisiejszym świecie robienie zakupów przez Internet jest standardem. Coraz większa liczba użytkowników decyduje się też na korzystanie z usług płatności mobilnych lub zakłada konta na wirtualnych portmonetkach. Jednak ich oczekiwania rosną w miarę użytkowania danego programu – mówi się, że Polska jest jednym z najbardziej otwartych krajów, jeśli chodzi o testowanie nowych technologii. Polacy nie boją się testować nowych rozwiązań i wymagać od agencji rozliczeniowych. Dzisiaj przedstawimy Wam kilka ciekawych usług, jakie oferuje nam serwis Dotpay.pl – koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

Skracanie ścieżki płatności
Posiadanie konta w serwisie Dotpay na wstępie daje nam możliwość większej dynamiki podczas transakcji. Serwis nieustannie optymalizuje i integruje kanały płatności ze stronami sklepów internetowych. Skracanie ścieżki płatności polega właśnie na eliminowaniu zbędnych formalności i cięcia czasu wykonywania najbardziej zajmujących etapów, czyli np. przepisywania każdorazowo wszystkich danych z karty płatniczej. Dotpay kieruje klienta bezpośrednio na strony płatności, a posiadając konto w witrynie formularze są autouzupełniane danymi, dzięki czemu czasem wystarczy jedno kliknięcie, by sfinalizować transakcję. Swoją drogą, serwis udostępnia opcję „one click payment” dla najbardziej niecierpliwych użytkowników. 

Płatności w obcych walutach
Przewalutowanie to zwykle najgorętszy temat na forach portali płatniczych. Ciężko znaleźć kompromis pomiędzy chęcią zarobienia banków (w których kursy są najwyższe), a nadzieją na jak najmniejsze prowizje użytkowników. Dotpay wspiera płatności w obcych walutach, nie tylko prywatnych użytkowników, ale także firm, które dołączają do programów partnerskich serwisu. Przykładowo, można skorzystać z eDCC, czyli Dynamic Currency Conversion, opcji, która polega na płaceniu w walucie karty płatniczej. Dzięki temu nawet kupując usługi lub przedmioty na zagranicznych portalach, widzimy ich cenę w polskich złotówkach (nie dochodzi tutaj kwestia prowizji!). Kolejną opcją jest odbieranie i wykonywanie przelewów w walutach takich jak: euro, dolary amerykańskie i funty brytyjskie w skali 1 do 1, czyli bez przewalutowania. Dotpay obsługuje także system SEPA - Single Euro Payments Area – czyli odbieranie przelewów w euro bez strat, w ramach umowy o europejskim jednolitym obszarze płatności. To bardzo wygodna i bezpieczna opcja dla osób, które chętnie korzystają z oferty zagranicznych sklepów lub dla przedsiębiorców, którzy chcą wejść na rynek międzynarodowy.

Płatności cykliczne
Z tej opcji na pewno będą korzystać zapominalscy - dzięki płatnościom cyklicznym nie przydarzy im się sytuacja, w której zostaną odcięci od Internetu lub ulubionej strony z filmami. Posiadając konto Dotpay każdy użytkownik może ustalić sobie harmonogram, wg którego system będzie pobierał wyznaczone kwoty i automatycznie przelewał na konto wybranych firm. Takie kwoty wcale nie muszą być wysokie, bo użytkownicy zwykle zapominają o mniejszych sprawach. Płatności cykliczne bardzo ułatwią im życie - warto wypróbować tą usługę, bo nic za nią nie płacimy, a zyskujemy wolność.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 6457 945

E-mail: kontakt@agitokodpromocyjny.pl

Poradnik na temat bezpiecznych zakupoów przez Internet i szybkich płatności online.