Ciekawe usługi od Dotpay

Serwis Dotpay.pl oferuje swoim klientom szereg ciekawych i najnowszych rozwiązań z zakresu płatności bezgotówkowych. Od lat współpracuje z największymi w Polsce bankami, dzięki czemu klienci mogą liczyć na korzystniejsze warunki np. zdobywania kredytu. Ale to nie wszystko, bo oprócz nowoczesnych technologii Dotpay dba także o rozwój nieco zapomnianych form płatności, takich jak IVR. Dzisiaj skupimy się na kilku interesujących usługach oraz funkcjach, które warto sprawdzić. Zapraszamy poniżej.

Visa Checkout
Zacznijmy od świeżej bułeczki, jaką jest usługa Visa Checkout. Co ciekawe, Polska jest pierwszym krajem europejskim do jakiego została wprowadzona i to na dodatek z powodzeniem. Visa Checkout opiera się na zasadach wirtualnych portmonetek, które umożliwiają płacenie kartą płatniczą za zakupy online bez każdorazowego wpisywania wszystkich danych do formularza (czyli długiego numeru karty, danych właściciela, daty ważności i numeru CVC/CVV). Aby skorzystać z e-portfela od Visy, musimy założyć bezpłatne konto w ich serwisie (albo poprzez sklep, w którym dokonujemy zakupu). Rejestracja jest bardzo prosta i przejrzysta, bez zbędnych treści i małego druczku. Następnie do konta podpinamy karty płatnicze, z których korzystamy – bez znaczenia, od którego operatora pochodzą, Visa Checkout akceptuje większość kart kredytowych, debetowych, prepaidowych, MasterCard, American Express itd. Do formularza wpisujemy także dane adresowe. Dzięki temu nasze zakupy zostaną przywiezione prosto pod nasze drzwi, a my oszczędzimy sporo czasu na daremne klikanie i przepisywanie danych. Proste i skuteczne!

Funkcja geolokalizacji płatności
Pomimo tego, że korzystamy z opcji lokalizacji niemal na co dzień, niewiele osób jest świadomych, jak ważną rolę spełnia geolokalizacja w marketingu. Korzystając z tej funkcji, przedsiębiorcy firm, które dystrybuują swoje produkty online, mogą obserwować, z jakiego miejsca najczęściej wpływają do nich płatności. Dzięki tym informacjom tworzenie kolejnych strategii marketingowych jest dużo prostsze, a zindywidualizowane oferty dla klientów budują bliższe relacje pomiędzy firmą a jej konsumentem. Warto dopytać o tę ofertę Dotpay, bo na pewno umiejętność analizowania tego typu danych znacznie wpłynie na rozwój firmy. 

Skracanie ścieżki płatności
Dotpay nie zaniedbuje też tradycjonalistów, jeśli chodzi o finalizowanie rachunków online. Wprowadza nowoczesne systemy, dzięki którym skracana jest ścieżka płatności. Na czym to polega? Chodzi o zintegrowanie sklepu internetowego z kanałem płatności, który jest wybierany przez użytkownika podczas procesu realizowania płatności. W starym modelu musimy samodzielnie logować się na stronę naszego banku, ewentualnie dostajemy hiperlink, w którego trzeba kliknąć. Skracając ścieżkę płatności sklep automatycznie przetransferuje nas bezpośrednio do strony płatności, a w e-formularzu będą już uwzględnione szczegółowe parametry transakcji. Naszą rolą będzie uzupełnienie reszty swoimi danymi, co też możemy uprościć np. logując się do wirtualnej portmonetki, która uzupełni dane za nas. Warto dowiedzieć się więcej o modelu "white label".

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 6457 945

E-mail: kontakt@agitokodpromocyjny.pl

Poradnik na temat bezpiecznych zakupoów przez Internet i szybkich płatności online.