Na czym polega Visa Checkout?

W czasach dynamicznego rozwoju technologicznego, płatności online stały się naszą codziennością. W zasadzie całe nasze konsumenckie obyczaje przeniosły się w dużej mierze do sieci, gdzie nie tylko nabywamy produkty, ale również opłacamy rachunki i płacimy za rezerwację do restauracji, hotelu czy kina. Tego rodzaju zmiana mogła dokonać się dzięki szybkiemu rozwojowi Internetu oraz urządzeń mobilnych. Coraz bardziej świadomi e-konsumenci wymagają od e-przedsiębiorców udostępnienia im innowacyjnych i bezpieczniejszych metod płatności. Z tego powodu Visa oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z opcji Visa Checkout.

Rozwiązanie o jakim mowa, jest praktycznym następcą tradycyjnego portfela i staje się coraz popularniejsze w Polsce. Wynika to z faktu, że pozwala na szybkie i łatwe nabywanie produktów, przelanie środków czy ich wypłacenie. Wszystko to możemy teraz robić tylko i wyłącznie za pomocą telefonu lub innego urządzenia mobilnego. Oczywiście najpierw będziemy musieli wykonać parę czynności, jak zarejestrowanie się w konkretnym systemie operatora płatności online i założenie konta, do którego przypiszemy nasze karty płatnicze.

O Visa Checkout
Chodzi o sprawdzoną na świecie szybką, wygodną i bezpieczną formę płatności, która jest już dostępna w Polsce. Dzięki tej usłudze e-klienci mogą płacić online zarówno z urządzeń stacjonarnych, jak również mobilnych podając tylko swój login oraz hasło. Płatności z Visa Checkout można dokonywać u pierwszych polskich detalistów, w sklepach internetowych, w ich serwisach mobilnych oraz na stronach wielu międzynarodowych firm. Choć usługa działa na świecie od 2014 roku, Polska jest pierwszym krajem w Europie, w którym ją uruchomiono. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie ułatwiające konsumentom płatności online z poziomu każdego urządzenia, również mobilnego, doskonale sprawdziła się już w 23. Co więcej, Visa Checkout pomaga e-sklepom w skutecznym zmniejszaniu zjawiska porzucania koszyka, a bankom-wydawcom kart Visa w promowaniu ich marek w procesie płatności.

W odpowiedzi na potrzeby
Visa Checkout odpowiada w zakresie płatności na aktualne potrzeby e-konsumentów, którzy oczekują możliwie najwygodniejszego, prostego i bezpiecznego rozwiązania płatności w sieci. Działa to tak, że użytkownik swoją kartę płatniczą i adres dostawy zapisuje w usłudze tylko raz, w czasie rejestracji. Tym sposobem, aby dokonać transakcji, nie trzeba mieć przy sobie karty ani każdorazowo wprowadzać wszystkich koniecznych danych. Usługa została przystosowana do optymalnego działania zarówno na komputerach, jak i na smartfonach. Nad bezpieczeństwem całej transakcji, realizowanej poprzez Visa Checkout, czuwa wielopoziomowy system zabezpieczeń wykorzystujący m.in. usługę 3D-Secure.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 6457 945

E-mail: kontakt@agitokodpromocyjny.pl

Poradnik na temat bezpiecznych zakupoów przez Internet i szybkich płatności online.