Polki na zakupach w sieci

Kobiety coraz chętniej robią zakupy w Internecie. Co takiego wybierają? Najchętniej wybierają odzież, obuwie, dodatki i akcesoria, a także kosmetyki i dodatki do domu. Żywność i leki, natomiast, nie są zbyt powszechnym zakupowym celem. Polki coraz częściej oglądają, i podejmują decyzję o wyborze towarów w sklepie stacjonarnym, by później odnaleźć najkorzystniejszą ofertę tego samego produktu właśnie w Internecie. Dla logo kupują? Zazwyczaj dla siebie i najbliższych. Jednak jakimi urządzeniami Polki posługują się, aby dokonać zakupu w sieci?

W poszukiwaniu inspiracji
Niezależnie od etapu procesu zakupowego, Polki najchętniej, jako urządzenie służące do dokonania zakupu, wybierają komputer stacjonarny lub laptop. Korzystają z nich na etapie poszukiwania inspiracji, porównywania ofert, czy też dokonywania płatności. Dlaczego akurat komputer? Korzystanie z niego daje uczucie komfortu i bezpieczeństwa. Polki najczęściej przez komputer sprawdzają status swojego zamówienia, wystawiają opinie i podejmują konkretne decyzje, jeśli chodzi o zakup interesujących je produktów. Tablety używane są w zdecydowanie mniejszym stopniu niż komputer, czy laptop. Korzystają z nich sporadycznie, ponieważ, jak donoszą najnowsze badania, zwyczajnie nie są posiadaczkami tych urządzeń – ceny tabletów są nierzadko nieadekwatne do ich możliwości.

Co ze smartfonami?
Smartfon odgrywa bardzo ważną rolę na etapie poszukiwania inspiracji oraz sprawdzania statusu zamówienia. Często wracając z pracy, oczekując na spotkanie, czy też jadąc na zakupy przeszukujemy sieć w naszym telefonie, w celu znalezienia natchnienia. Polki, równie często korzystają ze swoich telefonów, aby wystawić opinię o dokonanej transakcji. Korzystając ze smartfona, musimy pamiętać o wielu różnorodnych i ogólnodostępnych aplikacji, zarówno bankowych jak i tych przeznaczonych bezpośrednio na zakup produktów. Możemy wybierać między aplikacjami popularnych platform sprzedażowych, konkretnych marek lub specjalizujących się w jakiejś branży.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 6457 945

E-mail: kontakt@agitokodpromocyjny.pl

Poradnik na temat bezpiecznych zakupoów przez Internet i szybkich płatności online.