Innowacyjne rozwiązanie – Visa Checkout

Dzisiaj, praktycznie z dnia na dzień pojawiają się nowe sposoby upraszczania naszego życia przy użyciu sieci. Obszarem podlegającym najszybszym zmianom jest rynek e-commerce. Wszystko zmierza obecnie do tego, żebyśmy mogli płacić szybciej, wygodniej oraz bezpieczniej. Właśnie dlatego opracowano innowacyjne rozwiązanie, jakim są elektroniczne portfele. Wynalazek ten umożliwia dokonywanie przelewów online oraz podpięcie karty płatniczej – wszystko z poziomu smartfona.

Portfel elektroniczny to bardzo wygodne rozwiązanie dla dzisiejszych e-konsumentów. Wystarczy, że zarejestrujemy się w systemie, doładujemy nasze konto w serwisie, a na wirtualnym portfelu natychmiastowo pojawią się środki gotowe do użycia. Możemy też podpiąć do niego nasze karty płatnicze. Wówczas w trakcie wizyty w sklepie internetowym, w chwili dokonywania płatności, nie będziemy musieli logować się na stronę naszego banku ani podawać numeru karty kredytowej, co zwykle jest dość uciążliwe. Od teraz wystarczy, że zalogujemy się na konto e-portfela i dokonamy szybkiego potwierdzenia e-transakcji. To wszystko i nasze zakupy są już opłacone. 

Czym jest Visa Checkout?
Visa Checkout to elektroniczny portfel, który przeznaczony jest głównie dla tych osób, które często robią zakupy online, przy użyciu technologii mobilnej. Usługa jest sporym ułatwieniem. Nabywając przez Internet produkty lub usługi, możemy zapłacić kartą płatniczą w tradycyjny sposób, wówczas jednak musimy każdorazowo po nią sięgnąć, wprowadzić wszystkie zamieszczone na niej dane, a następnie udostępnić jeszcze informacje konieczne do wysyłki. Choć nie jest to zbyt czasochłonne, to w dłuższej perspektywie może być uciążliwe, o czym niejednokrotnie przekonał się każdy z nas. Na szczęście dzięki elektronicznym portfelom, takim jak Visa Checkout, możemy znacznie usprawnić cały proces robienia zakupów w sieci. Wystarczy zarejestrować się w systemie i zapisać w nim swoje karty. Usługa obsługuje zarówno karty debetowe, jak i kredytowe oraz prepaid, i to nie tylko Visy, ale również MasterCard. Co więcej, z usługi można korzystać na różnych urządzeniach, jak komputery, tablety oraz telefony. 

Plusy elektronicznego portfela
Główną zaletą elektronicznego portfela jest możliwość swobodnego realizowania e-płatności za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Oferuje one też możliwość bezpiecznego przesyłania środków pomiędzy innymi e-portfelami. Dzięki temu użytkownik zyskuje swobodny dostęp do swoich kart płatniczych. E-portfel pozwala na prowadzenie kontroli płatności oraz ograniczenie wydatków poprzez przejrzystość i regularne podsumowanie całej naszej finansowej aktywności w sieci. Dane są przy tym odpowiednio zabezpieczane tak, że użytkownik zachowuje swoją anonimowość. 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 6457 945

E-mail: kontakt@agitokodpromocyjny.pl

Poradnik na temat bezpiecznych zakupoów przez Internet i szybkich płatności online.