Wyjaśniamy, jak działa Visa Checkout

Jeszcze niedawno mało kto z nas sądził, że zakupy w sieci tak szybko staną się naszą codziennością. Dzisiaj każdego dni miliony Polaków właśnie tym sposobem nabywa ubrania, akcesoria odzieżowe, elektronikę, zabawki czy żywność. Nic dziwnego, że tak szybko oswoiliśmy się z tą metodą kupowania. To właśnie dzięki zakupom online oszczędzamy sporo czasu i pieniędzy, ponieważ możemy korzystać z atrakcyjnych zniżek.

Zakupy w sieci kochamy również za to, że płacąc za dany produkt, nie musimy szukać gotówki w portfelu czy biec do bankomatu. Rozwinięty system płatności online pozwala na szybkie, łatwe i wygodne płacenie za swoje zakupy. Kiedy już napełnimy nasz wirtualny koszyk zakupowy, wystarczy, ze wybierzemy metodę płatności i zatwierdzimy transakcję. Visa Checkout jest jednym z takich innowacyjnych rozwiązań w formie elektronicznego portfela. 

Szybkie i wygodne płacenie
Finalizując swój proces zakupowy, każdorazowo stajemy przed wyborem metody płatności. Wiele osób wciąż decyduje się na płatność przelewem, obawiając się niepotrzebnie skomplikowanego procesu płatności kartą. Każdorazowe podawanie wszystkich danych naszej karty może być dość uciążliwe i czasochłonne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Visa wprowadziła usługę Visa Checkout, dzięki której szybko i wygodnie, za pomocą kilku kliknięć, zapłacimy za swoje zakupy. Kupowanie w Internecie nigdy nie było tak szybkie i wygodne. Usługa wymaga poświęcenia kilku chwil, aby szybko i wygodnie móc płacić za swoje zakupy. Musimy zarejestrować się w usłudze Visa Checkout. Od teraz, wybierając płatność z Visa Checkout, nie będziemy musieli za każdym razem wpisywać danych z karty. Wystarczy, że podamy login i hasło oraz zatwierdzimy transakcję. Warto też podkreślić, że dużym ułatwieniem dla klientów jest opcja rejestrowania w usłudze kilku kart debetowych i kredytowych.

Przede wszystkim bezpieczeństwo
Zakupy w sieci dają możliwość dokonywania transakcji w dowolnym miejscu i czasie. Z Visa Checkout łatwo i szybko zapłacimy za swoje zakupy z telefonu bądź tabletu, a nasza transakcja będzie zawsze bezpieczna. Czuwa nad tym wielopoziomowy system zabezpieczeń, który wykorzystuje m.in. usługę 3-D Secure. W ten sposób zyskujemy pewność, że nasze pieniądze są pod kontrolą. A co w sytuacji, gdy trafimy na nieuczciwego sprzedawcę i np. nie otrzymamy towaru, za który zapłaciliśmy? Wówczas Visa Checkout zapewnia takie same przywileje, jakie przysługują nam w przypadku tradycyjnej płatności kartą. Jeśli nie otrzymamy zamówionego produktu czy też usługa, za którą zapłaciliśmy, nie zostanie zrealizowana, możemy ubiegać się o zwrot środków, korzystając ze znanej procedury chargeback. Warto dodać, że Visa Checkout to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i oszczędność czasu podczas płacenia w sieci.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 6457 945

E-mail: kontakt@agitokodpromocyjny.pl

Poradnik na temat bezpiecznych zakupoów przez Internet i szybkich płatności online.