Zakupy w Internecie - coraz tańsze

Nie od dziś wiadomo, że zakupy w Internecie stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego tak się dzieje? Na decyzję konsumentów ma wpływ oszczędność czasu oraz, przede wszystkim, pieniędzy, a także możliwość zakupu towarów niedostępnych w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo powstaje wiele nowych, wielobranżowych platform zakupowych oferujących klientom kody rabatowe, kupony ze zniżkami oraz nagrody za zakupy oraz za dzielenie się informacją o znalezieniu przez siebie ofertach.

Nowa platforma
RetailMeNot to platforma internetowa, która łączy sklepy oraz marki razem z klientami, udostępniając im setki tysięcy kuponów rabatowych, promocji typu cashback i zniżek na zakupy w Internecie. Jest jednym z pionierów cyfrowego oszczędzania. Dzięki tej platformie konsumenci mogą w bardzo łatwy sposób znaleźć i w mgnieniu oka skorzystać z wartościowych okazji, kuponów rabatowych i ofert swoich ulubionych marek i sklepów. Wachlarz kategorii dostępnych w serwisie jest bardzo szeroki. Na polskiej stronie znaleźliśmy wiele najpopularniejszych polskich marek, pogrupowanych w blisko dwadzieścia kategorii. To między innymi: moda, elektronika, podróże, czy żywność. W zamian za nagrody, do wykorzystania w czasie zakupów, użytkownicy platformy są zachęcani do dzielenia się swoimi doświadczeniami znalezionymi przez siebie atrakcyjnymi ofertami oraz zniżkami. Dzięki temu, RetailMeNot sprawia, że kupujący pomagają sobie nawzajem -zakupy w sieci stają się jeszcze wygodniejsze, bezpieczniejsze i tańsze.

Tańsze zakupy również w Polsce
Firma RetailMeNot powstała w 2009 r. w Stanach Zjednoczonych. Prowadzi portale w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Niemczech, Hiszpanii oraz we Włoszech, a teraz również w Polsce. Władze firmy RetailMeNot zdecydowały się na wejście na polski rynek, ze względu na to, iż nasz kraj wykazuje najwyższy wzrost gospodarczy w Europie – zajmuje czwarte, wysokie miejsce wśród krajów Unii Europejskiej pod względem liczby kupujących on-line.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 6457 945

E-mail: kontakt@agitokodpromocyjny.pl

Poradnik na temat bezpiecznych zakupoów przez Internet i szybkich płatności online.