Nowe rozwiązania od Dotpay

Branża e-commerce i dział usługowo-handlowy jest obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi gospodarczych w Polsce. Wraz z nimi rośnie świadomość i oczekiwania e-konsumentów, którzy stają się coraz bardziej niecierpliwi. Za wymaganiami klientów z powodzeniem nadążają międzynarodowe agencje rozliczeniowe, które nieustannie opracowują nowe rozwiązania, mające na celu ułatwienie dokonywania płatności, zarówno tych gotówkowych, jak i bezgotówkowych. Jedną z takich agencji na polskim rynku jest Dotpay.pl i to na jej usługach się dzisiaj skupimy. Zapraszamy do lektury. 

One-click payments
Wielu użytkownikom zależy na tym, by maksymalnie uprościć proces płacenia za daną usługę lub przedmiot. Taką opcję umożliwia im Dotpay – zrealizowanie transakcji jednym kliknięciem! Jak z tego skorzystać? Musimy zarejestrować się do systemu Dotpay – możemy to zrobić podczas dokonywania zakupów. Warunkiem do korzystania z one-click payment jest wyrażenie zgody na zapisanie danych z karty płatniczej do systemu oraz wygenerowanie przez sprzedawcę szczegółowych parametrów transakcji w e-formularzu. Jeśli jednak masz wątpliwości, czy takie rozwiązanie jest bezpiecznie, zaznacz opcję potwierdzenia płatności poprzez kod CVC/CVV. Poza tym, warto zapoznać się z certyfikatami i zgodami, jakie posiada Dotpay (np. certyfikat od Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).

Raty online
Serwis umożliwia błyskawiczną wpłatę pożyczki na konto, a także bezpośrednie transferowanie wniosku o kredyt do banku, z którego korzystasz. Zakres kwoty, o jaką możesz się starać jest w przedziale od 300 do 20 000 złotych, a czas na spłacenie – od 3 miesięcy do 3 lat. To świetna opcja dla osób, które nie mają czasu na osobistą wycieczkę do banku - o raty online można wystąpić o dowolnej godzinie dnia i nocy, z dowolnego miejsca. Poza tym, tak jak już wspomnieliśmy, Dotpay współpracuje z większością banków w Polsce, dzięki czemu jego użytkownicy mogą liczyć na lepsze (mniej oprocentowane) oferty. Warto to sprawdzić.

Płatności odroczone
Dotpay umożliwia swoim klientom także nieco inną opcję, tzw. płatności odroczonych. Na czym polega ta usługa? Reklamowana jest pod hasłem "kupuj teraz, zapłać później" umożliwia klientom Dotpay kupienie produktów lub usług z terminem zapłaty do 30 dni, a po upływie tego czasu - rozłożyć płatność na wygodne raty. Dodatkowo, podczas trwania pierwszych 30 dni od zakupu, użytkownik może zwrócić dany towar lub usługę bez obawiania się o konsekwencje (zwrotów dokonuje się bezpośrednio przez Dotpay). Jak to działa? Podczas zakupów wybierz opcję "kup teraz", po którym pieniądze za zakup trafiają na konto sprzedawcy (kredytowane przez Dotpay). Zamówienie zostaje zrealizowane, a kupujący ma 30 dni na zapłacenie za zakup. Wartość takiego zamówienia musi znajdować się w przedziale od 100 do 2000 złotych. Ta opcja jest bardzo wygodna i korzystna zarówno dla kupujących, jak i sprzedających - dlaczego? Kupujący może sam zaplanować termin spłacenia przedmiotu, a w międzyczasie sprawdzić, czy odpowiada jego oczekiwaniom. Natomiast sprzedający podnosi wartość swojego koszyka.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 6457 945

E-mail: kontakt@agitokodpromocyjny.pl

Poradnik na temat bezpiecznych zakupoów przez Internet i szybkich płatności online.